----------------------------------------------

Doporučujeme náš partnerský obchod!

www.zeme-deti.cz

Pokud sháníte něco pro své děti nebo vnoučata je náš obchod určen právě pro Vás. Naleznete zde širokou nabídku hraček, dětských dekorací, ložního povlečení s dětskými motivy. Potěšte své děti hračkami a dekoracemi s jejich oblíbenými hrdiny od Krtečka a Pata a Mata až po hrdiny z filmů a seriálů z dílny studia Walt Disney (Medvídek Pů, Cars, Princezny, Ledové království ...). Pro teenagery zde najdete výrobky s Mimoni,

povlečení paříž


Obchodní podmínky » Informace pro zákazníky

Toto jsou všeobecné informace pro zákazníky obchodu Pleteni.cz a Pletaci-prize.cz.

Závazné obchodní podmínky najdete zde.

 

Dodací podmínky

Zboží zasíláme poštou nebo PPL (při platbě převodem 109 Kč, při platbě dobírkou 129 Kč). Poštovné Balík do ruky (při platbě převodem 79 Kč, při platbě dobírkou 99 Kč). Zboží je možné doručit také do některé z poboček sítě Zásilkovna (převodem 49 Kč, při platbě dobírkou 69 Kč). Zasíláme také na Slovensko objednávku prosím zafejte na e-shopu www.pletenie.sk
Balné neúčtujeme.

 

Termín dodání

Objednávky vyřizujeme obvykle do 14 dnů. V případě že není zboží momentálně na skladě Vás o této skutečnosti budeme informovat (uvádějte prosím do objednávky kontaktní telefon nebo e-mail).

 

Způsoby platby a dopravy Vámi objednaného zboží:

Způsob platby a dopravy si určíte sami v našem objednávkovém formuláři kolonka způsob dopravy a platby. Nevyberete-li žádný způsob dopravy, bude zboží automaticky zasláno obchodním balíkem na dobírku.

poštovné Balík do ruky zdarma nad 1400 Kč
- poštovné neplatíte pokud Vaše objednávka příze přesáhne hodnotu 1400,- Kč (a to včetně společné objednávky příze a jehlic).
Poštovné se automaticky přepne na ZDARMA a nebude vám účtováno, pokud vaše objednávka překročí 1400 Kč.

doprava kurýrní službou PPL zdarma nad 3000 Kč - dopravu neplatíte pokud Vaše objednávka příze přesáhne hodnotu 3000,- Kč (a to včetně společné objednávky příze a jehlic).
Poštovné se automaticky přepne na ZDARMA a nebude vám účtováno, pokud vaše objednávka překročí 3000 Kč.

Platba převodem: platební instrukce obdržíte e-mailem, který jste uvedli při objednávce a zároveň SMS. Abyste platili pouze za zboží, které ihned dostanete (máme ho skladem), objednávku nejdříve připravíme a až poté Vám zašleme e-mailem a SMS platební instrukce. Tudíž se Vám u nás nemůže stát, že na vrácení peněz za nedodané zboží budete čekat. Zboží pro Vás rezervujeme 7 dní od odeslání platebních instrukcí.

 

Platby a odběr

Platbu za zboží můžete provést nekolika způsoby:

  • bankovním převodem
  • dobírkou
  • hotově
  • platební kartou
  • on-line bankovní platbou

Odebrat zboží můžete:

  • Kurýrem
  • Osobním odběrem v Sadské (dle předchozí dohody)
  • Poštou (dle výběru při objednávce)

Reklamace zboží

Reklamační řád určuje doporučený (nikoliv povinný) způsob reklamace zboží. Tomuto reklamačnímu řádu jsou nadřazeny platné a účinné obecně závazné předpisy a to zejména obchodní zákoník a zákon na ochranu spotřebitele.

Se zbožím prosím zašlete vyplněný reklamační protokol.

Preferujeme zaslání reklamovaného zboží prostřednictvím partnerské sítě Zásilkovna. Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje: http://www.zasilkovna.cz/zpetna-zasilka/bIpUManfpB Na zadaný e-mail Vám přijde štítek pro označení balíčku s reklamovaným zbožím. Dovnitř zásilky prosím nezapomeňte přiložit reklamační protokol. Balík pak odnesete na libovolnou pobočku zásilkovny. Dopravu v tomto případě platí příjemce. Seznam poboček s adresami a otvírací dobou najdete zde (http://www.zasilkovna.cz/pobocky)

 

Pokud Vám tento způsob reklamace nevyhovuje, zboží můžete zaslat doporučeným dopisem (povolený rozměr 35x50x5 cm max. 2kg) těžší  zásilky obyčejným balíkem. Pokud zvolíte jiný zbůsob zaslání bude vám po uznání reklamace proplacena cena poštovného za dop. dopis, nebo obyčejný balík.

Zboží nám poštete zpět na adresu expedičního skladu:

SDS s.r.o.

Lázeňská 826

289 12  Sadská

 

 


Vrácení zboží

Při vrácení zboží v zákonné 14 denní lhůtě prosím použite tento formulář případně kopii faktury. Z druhé strany faktury prosím nezapomeňte uvést číslo Vašeho účtu

Zboží nám poštete zpět na adresu expedičního skladu:

SDS s.r.o.

Lázeňská 826

289 12  Sadská

 

Zásilky nám prosím neposílejte na dobírku

Pokud se pro vrácení zboží v zákonné 14 denní lhůtě rozhodnete využít sítě Zásilkovna, můžete využít postup jako u reklamovaného zboží. V tomto případě Vám od vracené kupní ceny bude odečtena částka 49 Kč za dopravu zboží od Vás k nám. Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje: http://www.zasilkovna.cz/zpetna-zasilka/bIpUManfpB Na zadaný e-mail Vám přijde štítek pro označení balíčku s vraceným zbožím. Dovnitř zásilky prosím nezapomeňte přiložit tento formulář pro odstoupení od smlouvy. Balík pak odnesete na libovolnou pobočku zásilkovny. Dopravu v tomto případě platí příjemce a Vám bude následně odečtena z vracené částky. Seznam poboček s adresami a otvírací dobou najdete zde (http://www.zasilkovna.cz/pobocky)