----------------------------------------------

Doporučujeme náš partnerský obchod!

www.zeme-deti.cz

Pokud sháníte něco pro své děti nebo vnoučata je náš obchod určen právě pro Vás. Naleznete zde širokou nabídku hraček, dětských dekorací, ložního povlečení s dětskými motivy. Potěšte své děti hračkami a dekoracemi s jejich oblíbenými hrdiny od Krtečka a Pata a Mata až po hrdiny z filmů a seriálů z dílny studia Walt Disney (Medvídek Pů, Cars, Princezny, Ledové království ...). Pro teenagery zde najdete výrobky s Mimoni,

povlečení paříž


Vzorník zdarma

Vzorník zdarma můžete vkládat do objednávky společně s dalším zbožím. Pro samostatné objednání vzorníku používejte raději emailovou žádost (expedice@pleteni.cz) nebo telefonickou objednávku. Samostatný vzorník Vám bude zaslán obyčejným dopisem do 14 dnů. Do zahraničí (mimo ČR a SR) nebo jiným způsobem po ČR zasíláme vzorník za cenu poštovného. Děkujeme Vám. SDS s.r.o.

Upozornění: Zasíláme přehledné vzorníky 2010-2011 a doplňkové vzorníky 2012 a 2013. Pokud již některé vzorníky máte, můžete do poznámky uvést, že si přejete jen doplňkový vzorník (jeden konkrétní nebo všechny).

Řadit podle 
Výrobce 

Vzorník zdarma můžete vkládat do objednávky

 

img


Vzorník zdarma můžete vkládat do objednávky

 

img